Była punktualnie 6.00. Stanąłem pod drzwiami i usłyszałem: – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, proszę otwierać. Początkowo było ich ośmiu. Poinformowali mnie, że jestem zatrzymany pod zarzutem ujawnienia Aneksu do Raportu Komisji Weryfikacyjnej WSI. Poprosili, bym nie utrudniał czynności. Nie utrudniałem. Poprosili, bym nie oddalał się od wskazanego funkcjonariusza. Nie oddalałem się. Absurdalność sytuacji mogłaby nawet być śmieszną, gdyby nie była groźną i tragiczną zarazem. Są sytuacje, w których człowiek zatraca poczucie rzeczywistości. To była jedna z takich sytuacji

 

Kalendarz

Osoba odpowiedzialna za umawianie spotkań z Wojciechem Sumlińskim:
Kinga Struczyk
Koordynator ds. promocji
tel. 730 778 448

Aktualny kalendarz spotkań  – poniżej.

-7 stycznia 2017 Pionki k. Radomia, ul. Zakładowa 5 Centrum Aktywności Lokalnej godz. 18.00
-8 stycznia 2017 Lanckorona, Lanckorona 472 Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie godz. 15.00
-8 stycznia 2017 Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2 Klub Miasto godz. 19.00
-9 stycznia 2017 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Okólna 19 Dom Parafialny „MICHAEL” godz. 17.00
-10 stycznia 2017 Radzyń Podlaski, ul. Jana Pawła II 15 Sala katechetyczna przy parafii św. Trójcy godz. 17.00
-11 stycznia 2017 Siedlce, ul. Sokołowska 124 Sala wielofunkcyjna przy parafii św. Józefa godz. 18.00
-12 stycznia 2017 Bydgoszcz, ul. Bączucia 7 Dom Jubileuszowy Wiatrak godz. 19.00
-13 stycznia 2017 Darłowo, ul. Zamkowa 3 Stary Spichlerz godz. 18.00
-15 stycznia 2017 Łomazy, ul. Małobrzeska 14 Sala konferencyjna OSP godz. 13.00
-15 stycznia 2017 Rossosz, ul. Batalionów Chłopskich 53 Sala konferencyjna OSP godz. 17.00
-23 stycznia 2017 Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 4b Klub Villa Moda godz. 16.30
-23 stycznia 2017 Myślenice, ul. 3 Maja 1A Dom Katolicki godz. 19.30

-17 luty 2017 Pułtusk, ul. Rynek Główny 14 Dom Polonii godz. 18.00
-25 luty 2017 Evestham Anglia, 24 Vine Street Evestham Town Hall godz. 18.00

-1 marca 2017 Rożental, Rożental 140A Szkoła Podstawowa (sala gimnastyczna) godz. 10.00
-2 marca 2017 Sierpc, ul. Piaskowska 39 Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu godz. 18.00
-3 marca 2017 Sieradz, ul. Żwirki i Wigury 4 Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu godz. 17.00
-4 marca 2017 Konin, ul. Św. Maksymiliana Kolbe 2 Aula im. Jerzego Popiełuszki przy parafii św. Maksymiliana Kolbe godz. 15.00
-4 marca 2017 Poznań, ul. Rynek Łazarski 1 Księgarnia im. Jana Pawła II „Sursum Corda” godz. 19.30
-5 marca 2017 Lubin, ul. Bolesława Prusa 3 Liceum Salezjańskie (aula) godz. 16.00
-6 marca 2017 Rybnik, ul. Ks. Józefa Szafranka 7 Biblioteka Miejska w Rybniku godz. 18.00
-7 marca 2017 Pszczyna, Rynek 2 Ratusz Miejski (sala sesyjna) godz. 18.30
-8 marca 2017 Częstochowa, ul. Jagiellońska 67/71 Muzeum monet i medali im. Jana Pawła II  godz. 18.00
-9 marca 2017 Tychy, Al. Niepodległości 32 Budynek byłej Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych godz. 18.00
-10 marca 2017 Skawina (Kraków), ul. Mickiewicza 7 Pałacyk „Sokół” godz.  18.00
-11 marca 2017 Zakopane, ul. Jagiellońska 38 Willa Wisia godz. 19.00
-12 marca 2017 Zakopane, ul. Jagiellońska 38 Willa Wisia godz. 17.00
-13 marca 2017 Zakopane, Sala plenarna Urzędu Miasta Zakopanego i Gminy Tatrzańskiej pod przewodnictwem przewodniczącego Rady Miasta Zakopanego Grzegorza Juśkiewicza godz. 12.00
-13 marca 2017 Kęty, ul. Klasztorna 1 Klasztor Franciszkanów – Reformatów godz. 19.00
-14 marca 2017 Gorlice, ul. Plac Kościelny 1 Aula Domu Katechetycznego przy Bazylice p. w. NNMP w Gorlicach godz.16.00
-14 marca 2017 Krosno, Ul. Józefa Piłsudskiego 5 Aula Domu Parafialnego Fara Krosno godz. 19.00
-16 marca 2017 Mińsk Mazowiecki, ul. Piłsudskiego 1a Miejska Biblioteka Publiczna godz. 18.00
-31 marca 2017 Southampton, 507 Portswood Road, SO17 2TH, Southampton Polski Klub godz. 20.00

-1 kwietnia 2017 Birmingham,  Bordesley Street , B5 5PH Polish Millenium House godz. 16.00
-2 kwietnia 2017 Londyn, Bourne Pl, Chiswick, W4 2EL   Cheswick Memorial Club godz. 15.30

-14 maja 2017 Hamburg, Oldenfelder str. 23 Sala przy kościele pw. Maria Himmelfart godz.17.30
-18 maja 2017 Kraśnik, al. Niepodległości 14 Restauracja Sprytna Kuchnia godz. 18.30
-19 maja 2017 Puławy, ul. Słowackiego 32 Sala Katechetyczna Kościoła Św. Brata Alberta godz. 17.00
-20 maja 2017 Zabrze, ul. Padlewskiego 4 Kino Roma godz. 16.00
-21 maja 2017 Warszawa, al. Ks. J. Poniatowskiego 1 Warszawskie Książki Stadion Narodowy godz. 13.00 PREMIERA KSIĄŻKI ABW
-22 maja 2017 Toruń, Plac bł. Stefana Frelichowskiego Centrum Dialogu nr.1 im. Jana Pawła II godz.18.00
-23 maja 2017 Rożental, Fijewo 73 Urząd Gminy Wiejskiej Lubawa, Sala sesyjna godz. 17.00
-24 maja 2017 Szczecin, ul. Mickiewicza 64 Aula Nowa na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US godz. 18.00
-28 maja 2017 Dawidy, Dawidy 56 Szkoła Podstawowa godz. 14.00
-28 maja 2017 Międzyrzec Podlaski, ul. Pocztowa 8 Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski Sala konferencyjna godz.18.00
-29 maja 2017 Mława, ul. Stary Rynek 13 Miejski Dom Kultury godz. 18.00
-30 maja 2017 Ełk, ul. Armii Krajowej 32 Hotel Rydzewski Sala bursztynowa godz. 18.00

-3 czerwca 2017 Łódź, ul. Tuwima 34 Sala kinowa Stowarzyszenie Robotników Chrześcijańskich godz. 12.00
-3 czerwca 2017 Łęczyca ul. Kaliska 13 Bursa szkolna godz. 17.00
-4 czerwca 2017 Zduńska Wola, Plac Wolności 26 Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz Kawiarnia Literacka godz. 14.30
-4 czerwca 2017 Ostrów Wielkopolski, ul. Kardynała Ledóchowskiego 2 Duża Sala Domu Katolickiego przy Konkatedrze pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika godz. 19.00
-5 czerwca 2017 Kłodzko, Sala u Franciszkanów Wejście od ul. Daszyńskiego godz. 18.00
-6 czerwca 2017 Świdnica, ul. Muzealna Baszta godz. 18.00
-7 czerwca 2017 Libiąż, ul. Górnicza 1 Sala Kinowa Dom Kultury godz. 18.00
-8 czerwca 2017 Kraków, Osiedla Kalinowa 5 Aula Koś. p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP godz. 19.15
-11 czerwca 2017 Genewa, Maison de Quartier Plainpalais, Rue de la Tour 1 godz. 18.00
-13 czerwca 2017 Zamość, ul. Koszary 7 Hotel Koronny godz. 18.00
-14 czerwca 2017 Lublin, ul. Chopina 4A Patriotyczne Centrum Kultury „Idź pod prąd” godz. 17.00
-24 czerwca 2017 Gorzów Wielkopolski, ul. Sikorskiego 107 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta godz. 17.00
-30 czerwca 2017 Derby, Derby DE1 2RU Pub Warerfall Railway Terrace godz. 17:00

-1 lipca 2017 Blackburn, Blackburn BB1 7ND The Good Shepherd R C Church Earl St godz. 18.00
-2 lipca 2017 Leeds, Polska Parafia 6a Harehills Lane, Leeds, LS7 4EY godz. 12.30
-2 lipca 2017 Cambridge, Klub Polonia,31 Chesterton Road, Cambridge CB4 1AS godz. 19.00
-3 lipca 2017 Londyn, Londyńska Premiera Książki “ABW”, POSK, Restauracja Łowiczanka, 238-246 King St, London W6 0RF godz. 18.00

-8 września 2017 Belfast, The Hive 15-17 Grosvenor Road Belfast, BT12 4GN godz. 19.30
-9września 2017 Dungannon, Gardeners Hall Victoria Way , Milltown, Milltown, BT71 7AD godz. 15.30
-9 września 2017 DUBLIN High St, Merchants Quay, Dublin 8 w sali przy St Audoen’s Church godz. 20.00
-10 września 2017 ENNIS, w Sali przy Katedrze w Ennis godz. 12.30
-10 września 2017 CORK, w „salce na górze”, przy St Augustine Church, prz Washington St. godz. 19.00

Terminy spotkań autorskich w 2016:

-7 kwietnia 2016 Rembertów ul. Gawędziarzy 8 godz. 18.30 Bibioteka im Jana Pawła II
-8 kwietnia 2016 Łowicz Sala multimedialna przy katedrze ( Dom Biskupa) godz. 17.00
-16 kwietnia 2016 Poznań Międzynarodowe Targi Poznańskie godz. 11.30
-22 kwietnia 2016 Dubica SALA WDK godz. 18.30

-12 maja 2016 Krotoszyn ul. Floriańska 8 Cech Rzemiosł Różnych godz. 17.00
-13 maja 2016 Leszno ul. 1 maja 1 Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych godz. 10.45
-13 maja 2016 Leszno ul. Królowej Jadwigi 10 Leszno Wyższa Szkoła Humanistyczna godz. 18.00
-14 maja 2016 Poznań ul. Rynek Łazarski 1 Księgarnia im. JP2 godz. 11.00
-15 maja 2016 Kościan ul. Oś. Piastowskie 74. Sala Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej godz.15.00
-16 maja 2016 Bydgoszcz ul. Naruszewicza 11 Wyższa Szkoła Gospodarki (budynek k – aula) godz. 18.30
-17 maja 2016 Zawiercie ul. Piastowska 1 MOK Centrum im. Adama Mickiewicza godz. 17.00
-18 maja 2016 Libiąż ul. Górnicza 1 Libiązkie Centrum Kultury godz. 17.00
-19 maja 2016 Trzebinia ul. Piłsudskiego 47 a Dwór Zieleniewskich godz. 18.00
-20 maja 2016 Wysoka koło Wadowic, Wysoka 190 Parafia św. Marii Magdaleny godz. 19.00
21 maja 2016 Warszawa Stadion Narodowy Targi Książki stoisko Platona godz. 15.00 oficjalna premiera książki pt. Pogorzelisko – spotkanie z Czytelnikami – prelekcja autora, dedykacje oraz podpisy
-22 maja 2016 Władysławowo (gm. Łabiszyn woj. kujawsko – pomorskie) Plebania godz. 11.00
-22 maja 2016 Szubin ul. Kcyńska 11 godz. 18.00
-23 maja 2016 Bydgoszcz  Stare Miasto Dom Polski godz. 19.00
-24 maja 2016 Nakło ul. Bydgoska 34 KGP Cafe Emilia godz. 18.00
-25 maja 2016 Zgierz ul. Parzęczewska 70 sala przy parafii pw. NMP Różańcowej godz. 16:00
-25 maja 2016 Łódź ul. Sporna 71/73 sala przy parafii pw. św. Elżbiety Węgierskiej godz. 19:00

-2 czerwca 2016 Łuków ul. Wyszyńskiego 24 Biblioteka godz. 17.00
-3 czerwca 2016 Biała Podlaska ul. Długa parafia WNMP godz. 19.00
-4 czerwca 2016 Ciechanów Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. M. Konopnickiej Kawiarnia Art. ul. Strażacka 5 godz. 16.00
-5 czerwca 2016 Kałuszyn Remiza Strażacka godz. 12.00
-6 czerwca 2016 Ostrowiec Świętokrzyski Al. Jana Pawła II 65E godz. 17.00
-7 czerwca 2016 Busko Zdrój ul. 1 Maja 29 Salon Pensjonatu Sanato godz. 17.00
-8 czerwca 2016 Gorlice Dom Katechetyczny przy Bazylice Narodzenia NMP Plac Kościelny godz. 16.30
-8 czerwca 2016 Zakopane ul. Kościuszki 13 Urząd Miasta godz. 19.30
-9 czerwca 2016 Legionowo ul. Piłsudskiego 41 sala widowiskowa w Ratuszu Miejskim godz. 19.15
-10 czerwca 2016 Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich 69 Muzeum Miejskie „Sztygarka” (sala audiowizualna) godz. 17.00
-11 czerwca 2016 Biedrusko ul. 1 Maja 82 Pałac Biedrusko godz. 13.00 i 18.00
-13 czerwca 2016 Olsztynek ul. Grunwaldzka 2 Kino Grunwald godz. 17.45
-14 czerwca 2016 Olsztyn  ul. Prosta 38 Dom Rzemiosła godz. 18.00
-15 czerwca 2016 Piła parafia św. Rodziny ul. św. Jana Bosko 1 godz. 19.00
-19 czerwca 2016 Międzyrzec Podlaski ul. Warszawska 30 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Unitów Podlaskich godz. 17.00
-19 czerwca 2016 Rossosz ul. Batalionów Chłopskich GOK godz. 13.30
-20 czerwca 2016 Zamość ul. Koszary 7 Hotel Koronny godz. 17.00

-17 lipca 2016 Łeba ul. 11 listopada 5 Biblioteka miejska godz. 17.00

Spotkania autorskie promujące książki Wojciecha Sumlińskiego „Oficer” i „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”:

-24 października 2016 Wrocław, Aula Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych na ul. gen. J. Hauke-Bosaka 21 godz. 19.30
-25 października 2016 Brzeg, Sala Wielka Stropowa w Ratuszu Miejskim, Rynek godz. 15.30
-25 października 2016 Opole, Aula Stara (Kowalczykowska) Uniwersytetu Opolskiego, ul. Oleska 48 godz. 18.30
-30 października 2016 Kraków, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie Expo Kraków ul. Galicyjska 9

-18 listopada 2016 Toronto, Siedziba Gminy 1 Związku Narodowego Polskiego w Kanadzie 71 Judson St. Toronto godz. 19.30
-25 listopada 2016 Bristol BS6 5RH, Sala parafialna, Cheltenham Road, godz. 20.00
-26 listopada 2016 Chiswick W4 2EL, Memorial Club, Afton House, Bourne Place, godz. 18.00
-27 listopada 2016 Leicester LE5 4WE, Polski Klub’44, Warkley Rd, godz. 12.30
-27 listopada 2016 Birmingham B5 5PH, Polish Millennium House, Bordesley street, godz. 16.00
-28 listopada 2016 Cambridge CB4 1AS, Polonia Club, 231 Chesterton Rd,  godz. 16.30
-29 listopada 2016 Warszawa, Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce” Aula główna ul. Dewajtis 3 godz. 18.00 premiera książki „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”
-30 listopada 2016 Iława, Sala konferencyjna Kinoteatr „Pasja” Ul. Niepodległości 13a godz. 17.00

-1 grudnia 2016 Milanówek, Kawiarnia Lamour Maison ul. Piłsudskiego 33  godz. 18.30
-2-5 grudnia 2016 Anglia
-2 grudnia 2016 Southampton SO16 4PL, Holy Family Catholic Church, The Presbytery, Redbridge Hill, godz. 16.30
-5 grudnia 2016 Łosice, Transgraniczne Centrum Dialogu Kultur Ul. Berka Joselewicza 13 godz. 17.00
-6 grudnia 2016 Włodawa, Miejska Biblioteka Publiczna godz. 17.00
-8 grudnia 2016 Zamość, Hotel Koronny Ul. Koszary 7 godz. 18.00
-9 grudnia 2016 Kraków, Sala parafialna przy kościele pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny Ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 35 godz. 18.45
-10 grudnia 2016 Rzgów (k. Łodzi), Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji Ul. Szkolna 5 godz. 14.00
-10 grudnia Piotrków Trybunalski, „Dom nauczyciela” ul. Sienkiewicza 17 godz. 19.00
-11 grudnia 2016 Słupca (k. Poznania), Szkoła Muzyczna godz. 13.00
-11 grudnia 2016 Nowy Tomyśl, Sala im. Jana Pawła II przy parafii NMP Nieustającej Pomocy ul. Piłsudskiego 15 godz. 19.00
-12 grudnia 2016 Zielona Góra, Wojewódzka Komenda OHP, ul. Zamenhofa 1 godz. 19.00
-13 grudnia 2016 Krzywiń, Dom Strażaka – Biblioteka, ul. Kasztelańska 1 godz. 18.00
-14 grudnia 2016 Kępno, Dom katolicki przy parafii św. Marcina ul. Kościuszki 3 godz. 18.00
-15 grudnia 2016 Bytom, Centrum Edukacyjno-Kulturalne im. Ks. G. G. Gorzyckiego przy koś. pw. św. Jacka Ul. Jana Matejki 1 godz. 18.30
-16 grudnia 2016 Wiedeń, Schloss Hetzendorf Mariensaal, Hetzendorfen Strase 79 godz. 19.00
-17 grudnia 2016 Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej ul. Strażacka 5 godz. 18.00
-18 grudnia 2016 Dubica, Wiejski Dom Kultury Jedna Dubica (Dubica Dolna 32) godz. 14.00
-18 grudnia 2016 Biała Podlaska, Kościół Wniebowzięcia NMP ul. Długa 1 godz. 18.00
-19 grudnia 2016 Warszawa, Klub Ronina Dom Dziennikarza Siedziba SDP ul. Foksal 3/5 godz. 20.00
-28 grudnia 2016 Gorzyce (k. Sandomierza), Dom parafialny przy koś. św. Franciszka Salezego i Andrzeja Boboli ul. Piłsudskiego godz. 19.00

Terminy spotkań autorskich w 2015:

– 11 kwietnia 2015 Białystok – Kino Ton ul. Rynek Kościuszki 2
– 19 kwietnia 2015 PRAPREMIERA ZAGRANICZNA Leeds (Wielka Brytania)-Polski Ośrodek Katolicki
– 21 kwietnia 2015 PRAPREMIERA POLSKA Częstochowa -Częstochowski Klub Frondy
– 22 kwietnia 2015 PREMIERA Warszawa,”Dobre miejsce” ul. Dewajtis 3
– 24 kwietnia 2015 Chicago (USA)
– 25 kwietnia 2015 Chicago (USA)
– 26 kwietnia 2015 Nowy Jork (USA)
– 27 kwietnia 2015 New Jersey (USA)
– 28 kwietnia 2015 Boston (USA)
– 29 kwietnia 2015 Daylestown Amerykańska Częstochowa (USA)
– 30 kwietnia 2015 New Jersey (USA)

– 1 maja 2015 New Jersey (USA)
– 1 maja 2015 Nowy Jork (USA)
– 2 maja 2015 Nowy Jork (USA)
– 3 maja 2015 Nowy Jork Greenpoint (USA)
– 6 maja 2015 Olsztyn – Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy ul.Prostej 38
– 7 maja 2015 Wyszków – sala Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica ul. Geodetów 45
– 9 maja 2015 Warszawa Radio Wnet
– 11 maja 2015 Garwolin -aula przy parafii pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Staszica 11
– 15 maj 2015 Tarnowskie Góry- sala parafialna przy ul. Wiktora Sojki 3
– 15 maj 2015 Dąbrowa Górnicza-Klub Restauracja Villa moda, Al.Kościuszki 4b
– 15 maj 2015 Gliwice- Hotel Mikulski ul. Dąbrowskiego 24
– 17 maja 2015 Warszawa Targi Książki – Stadion Narodowy
– 17 maja 2015 Błonie k. Warszawy – OSP ul. Jana Pawła II
– 18 maja 2015 Siedlce spotkanie przy współudziale Radio WNET-sala widowiskowa Podlasie
– 19 maja 2015 Warszawa kościół Wszystkich Świętych na Placu Grzybowskim
– 19 maja 2015 Grodzisk Mazowiecki-Restauracja Piknik, ul. Bartniaka 26
– 20 maja 2015 Węgrów-Węgrowski Ośrodek Kultury
– 20 maja 2015 Biała Podlaska spotkanie przy współudziale Radio WNET- parafia WNMP przy ul. Długiej 1
– 21 maja 2015 Mysłowice- Mysłowicki Ośrodek Kultury
– 21 maja 2015 Wodzisław Śląski- aula Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Szkolnej 1
– 22 maja 2015 Wiedeń (Austria)
– 26 maja 2015 Łódź- ul. Tuwima 34
– 26 maja 2015 Piotrków Trybunalski-Bistro Amicci, Rynek Trybunalski
– 29 maja 2015 Bydgoszcz- aula domu jubileuszowego przy ul. Bołtucia 6
– 30 maja 2015 Warszawa budynek Pasty wystąpienie na piątych urodzinach Radio WNET
– 30 maja 2015 Piotrków Trybunalski – wystąpienie na zjeździe Klubów Gazety Polskiej

– 6 czerwca 2015 Siedlce wystąpienie na nadaniu katolickiemu Gimnazjum i LO imienia Ks. Jerzego Popiełuszki
– 6 czerwca 2015 Bogatynia – kościół św. Ap.Piotra i Pawła godz. 18.00
– 6 czerwca 2015 Legnica – Zamek Grodziec godz. 12.00
– 7 czerwca 2015 Wrocław- Hotel Quality przy ul. Kromera godz. 18.00
– 9 czerwca 2015 Gorlice
– 10 czerwca 2015 Nowy Sącz – sala Przemienienia Pańskiego Plac Kolegiacki 1, godz.18.00
– 11 czerwca 2015 Nowy Targ – sala regionalna nowatorskiego MOK, Al. Tysiąclecia 37, godz.18.00
– 12 czerwca 2015 Zakopane ul. Gimnazjalna 1 godz. 18.00
– 13 czerwca 2015 Arhus (Dania)
– 14 czerwca 2015 Arhus (Dania)
– 15 czerwca 2015 Poznań, księgarnia .im. Jana Pawła II „Sursum Corda”Rynek Łazarski 1
– 18 czerwca 2015 Augustów, Sejny godz. 17.00 i Pałac na Wodzie ul. Zarzecze 17 godz. 19.00
– 20 czerwca 2015 Amsterdam (Holandia)
– 20 lipca 2015 Wrocław – Duda Piknik Country
– 21 czerwca 2015 Amsterdam (Holandia)
– 22 czerwca 2015 Zielona Góra, Kino Newa, ul. Kazimierza Wielkiego 21 godz. 17.30
– 23 czerwca 2015 Gorzów Wielkopolski – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta godz. 17.30
– 24 czerwca 2015 Szczecin, Aula Nowa Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Mickiewicza 64, godz. 18:30
– 25 czerwca 2015 Koszalin, Gromada Hotel, ul. Zwycięstwa 20, godz. 18:00

– 1 lipca 2015 Piastów
– 2 lipca 2015 Wołomin, ul. Piłsudskiego 44, sala przy kościele św. Józefa Robotnika, godz. 18.30
– 4 lipca 2015 Berlin (Niemcy) – Freies Museum Berlin, Bulowstrasse 90, 10783 Berlin, U-Bahn 2, godz. 18:00
– 5 lipca 2015 Hamburg (Niemcy) – godz. 17.30 w sali przy kościele Mariä-Himmelfahrt w HH-Rahlstedt (Oldenfelder Str. 25)
– 6 lipca 2015 Warszawa Klub Ronin
– 10 lipca 2015 Londyn (Wielka Brytania)
– 11 lipca 2015 Pyzdry, godz. 15.00, sala OSP, ul. Kilińskiego 18
– 11 lipca 2015 Gniezno, godz. 19.00, sala eSTeDe, ul. Roosevelta 42
– 12 lipca 2015 Śrem, godz. 16.00, sala Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Chłapowskiego 5
– 14 lipca 2015 Łomża, Centrum Katolickie w Łomży o godz. 17.00
– 20 lipca 2015 Lublin, w Auli Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie ul. Choiny 2, godz. 16:00
– 20 lipca 2015 Puławy, w Domu Chemika przy ul. Wojska Polskiego 4, o godz. 19.30

– 16 sierpnia 2015 Słupsk Civitas Christiana ul. Paderewskiego 9, godz. 14.00
– 16 sierpnia 2015 Darłówko Hotel Apollo ul. Kąpielowa 11, godz. 19.00
-20 września 2015 Kanada godz. 12.00 Polski dzień na Roncesvalles
-26 września 2015 Kanada godz. 19.30 siedziba Związku Narodowego Polskiego Judson 71

-1 października 2015 Pułtusk, godz. 19.00 podziemia Kościoła pw. Miłosierdzia Bożego Popławy ul. Piaskowa 16
-2 października 2015 Ostrołęka, godz. 16.00 Ostrołęckie Centruk Kultury ul. Inwalidów wojennych 23
-3 października 2015 Krosno, godz. 16.15 Fara Krosno ul. Piłsudskiego 5
-3 października 2015 Jasło, godz. 19.15 Fara Jasło ul. Farna 2
-4 października 2015 Rzeszów, godz. 16.00 Uniwersytet Rzeszowski ul. Rejtana 16c budynek A1 Duża Aula
-4 października 2015 Dębica, godz. 19.30 kino Śnieżka ulica Bojanowskiego 19
-5 października 2015 Tarnobrzeg, godz. 18.00 Środowiskowy Dom Kultury ulica Wyspiańskiego 13
-6 października 2015 Stalowa Wola,  godz. 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna duża sala ul. Ks. J. Popiełuszki 10 6.10.
-6 października 2015 Kielce, godz. 20.00 Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej ul. Zamkowa 3
-11 października 2015 Katowice, godz. 16.00 Restauracja Oko Miasta Rondo Generała J. Ziętka 1
-11 października 2015 Sosnowiec, godz.19.00 Klub „Bakcyl” ul. Koszalińskiej 25
-12 października 2015 Dąbrowa Górnicza, godz. 20.00 ul. Królowej Jadwigi 17 sala przy Bazylice Centrum Miasta
-12 października 2015 Częstochowa, godz. 17.00 ul. Jagiellońska 67/71  Muzeum monet i medali im. JP II
-13 października 2015 Mysłowice godz. 16.00 Katolicki Dom Ludowy na rogu placu Mieroszewskich i Hugona Kołłątaja
-13 października 2015 Kraków, godz. 18.00 Krakowski Klub Wtorkowy ul. Reformacka 3
-16 października 2015 Myślenice, godz. 18.30 ul. Ogrodowa 1
-17 października 2015 Przeworsk, godz. 16.00  Sala Narad Starostwa Powiatowego ul. Jagiellońska 10
-17 października 2015 Przemyśl, godz. 19.30 Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej Pl. Borka Joselewicza 1
-19 października 2015 premiera książki „Czego nie powie Masa o polskiej mafii” oraz pakietu „Popiełuszko zabił się sam” Warszawa Dobre Miejsce Dewajtis 3 godz. 18.00 z udziałem Jerzego Zelnika oraz Krzysztofa Skowrońskiego
-20 października 2015 Łódź, godz. 16.30 ul. Tuwima 28
-20  października 2015 Ursus, godz. 19.30 Dom Kultury ARSUS ul. Traktorzystów 14
-21 października 2015 Biała Podlaska, godz. 18.45 parafia WNMP przy ul. Długiej 1
-22 października 2015 Łomża, godz. 18.00 ul. Sadowa 3
-23 października 2015 Pisz, godz. 17.30 Hotel nad Pisą ul. Ratuszowa 13
-24 października 2015 Warszawa, Jarmark Radia Wnet
-25 października 2015 Kraków, godz. 14.00 Targi Książki
-26 października 2015 Głogów, godz. 17.00 sala św. Gerarda Kościół Redemptorystów ul. Sikorskiego 23
-26 października 2015 Zielona Góra godz. 20.00 al. Zjednoczenia 92 sala Nad Kotwicą
-27 października 2015 Bydgoszcz, godz. 19.00 Dom Jubileuszowy Fundacji Wiatrak ul. Bołtucia 7
-28 października 2015 Gdańsk, godz. 18.45 Parafia pw. Świętej Urszuli Ledóchowskiej ul. Cieszyńskiego 1

-14 listopada 2015 Włocławek, godz. 17.00 sala Wyższego Seminarium Duchownego ul. Karnowskiego 3
-15 listopada 2015 Kwidzyn, godz. 17.30 Aula Powiślańskiej Szkoły Wyższej ul. 11 listopada 29
-16 listopada 2015 Tczew, godz. 18.00 Fabryka Sztuk ul. 30 stycznia 4
-17 listopada 2015 Gdańsk, godz. 18.00 NOT Sala B ul. Rajska 6
-18 listopada 2015 Gdynia, godz. 18.00 Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni ul. 10 Lutego 33 Ip
-19 listopada 2015 Wejherowo, godz. 18.00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 ul. Strzelecka 9
-20 listopada 2015 Lębork, godz. 18.00 Dom Fatimski przy Kościele NMP Królowej Polski, ul. Malczewskiego
-21 listopada 2015 Berlin, godz. 18.00 Freies Museum Berlin, Bulowstrasse 90
-22 listopada 2015 Kościan, godz. 15.00 Sala Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  os. Piastowskie 74A
-22 listopada 2015 Nowy Tomyśl, godz. 19.00 ul. Piłsudskiego 15 sala parafialna im. „Jana Pawła II” przy parafii NMP Nieustającej Pomocy
-23 listopada 2015 Poznań, godz. 18.00 Stołówka Politechniki Poznańskiej ul. Św. Rocha 11
-30 listopada 2015 Bruksela, godz. 18.30 Parlament Europejski ASP A1H1

polecam

Serdecznie zapraszam
do zapoznania się z działem “Polecane”, który jest pewnego rodzaju moim prywatnym przesłaniem...